Reklama
efekty gitarowe
wideo - Digitech iStomp Amp Driver demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Amp_DriverSoundcheck wideo efektu Amp Driver dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Octaver demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_OctaverSoundcheck wideo efektu Octaver dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Blue Pearl Chorus demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Blue_Pearl_ChorusSoundcheck wideo efektu Blue Pearl Chorus dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Death Metal demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Death_MetalSoundcheck wideo efektu Death Metal dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Rodent Distortion demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Rodent_DistortionSoundcheck wideo efektu Rodent Distortion dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Rock It Distortion demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Rock_It_DistortionSoundcheck wideo efektu Rock It Distortion dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Glimmer Drive demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Glimmer_DriveSoundcheck wideo efektu Glimmer Drive dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Fuzzy demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_FuzzySoundcheck wideo efektu Fuzzy dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Screamer Overdrive demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Screamer_OverdriveSoundcheck wideo efektu Screamer Overdrive dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Redline Overdrive demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Redline_OverdriveSoundcheck wideo efektu Redline Overdrive dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Electro Harmonix EHX Riddle Qballs - kostka stomp-box dynamiczny filtr sterowany obwiednią
efekty gitarowe
01.02.10

Electro Harmonix EHX Riddle QballsSoundcheck wideo kostki Electro Harmonix EHX Riddle Qballs na kanale czystym i przesterowanym wzmacniacza KRANK REV Jr. PRO.

Cena detaliczna: 890 PLN
Więcej…
 
wideo - Electro-Harmonix EHX KnockOut Attack EQ - kostka stomp-box dynamicznego korektora
efekty gitarowe
01.02.10

Electro-Harmonix EHX KnockOut Attack EQSoundcheck wideo kostki Electro-Harmonix EHX KnockOut Attack EQ na kanale czystym i przesterowanym wzmacniacza KRANK REV Jr. PRO.

Cena detaliczna: 300 PLN
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama

soundcheck - gitary elektryczne

audio - Ibanez SA-260 FM TLB - gitara elektryczna z mostkiem tremolo i układem HSS

ImageCoś dla sprinterów. SA-260 daje sporo możliwości jeśli chodzi o kreowanie brzmienia.

Cena detaliczna: 1449 zł

soundcheck - gitarowe efekty stomp-box

Ibanez TC7 - gitarowy chorus w formie kostki podłogowej

ImageTC7 to dobra propozycja dla tych, którzy potrzebują niedrogiego i funkcjonalnego chorusa. Solidna obudowa i patent z chowającymi się potencjometrami po wciśnięciu. Nam się podoba.

Cena detaliczna: 260 zł

soundcheck - wzmacniacze gitarowe

VOX amPlug Classic Rock - słuchawkowy ćwiczeniowy mini wzmacniacz gitarowy na baterie

ImageMiniaturowy wzmacniacz gitarowy na słuchawki emulujący brzmienie klasycznych wzmacniaczy brytyjskich.

Cena detaliczna: 241 zł

gatunki drewna

Padouk
Image
Zaprzyjaźnione serwisy:

E-MUZYK.pl | Portal Nagłośnieniowy - testy sprzętu PA | macmusic.pl | PCmusic.pl | ARB Media Poznań | Sylvan | R&S Wind | TS Wind | Posesor Poznań | Gothart Wood | Gothart Label | Systemy Pomiarowe imc | team 29er | Tanie strony www Poznań | Implanty Zębów Poznań | "Implanty Zębów" Gabinet Poznań | Pozycjonowanie stron | Tworzenie stron | Biuro Rachunkowe "eRKa" Poznań - Pełna księgowość | Biuro Rachunkowe "eRKa" Poznań - Księgowość dla wspólnot mieszkaniowych | Kancelaria Rachunkowa "LIBRA" Poznań - Pełna księgowość Poznań | Kancelaria Rachunkowa "LIBRA" Poznań - Książka przychodów i rozchodów KPiR Poznań | Skuteczne pozycjonowanie w Google stron firmowych | Kurs pozycjonowania w Google stron firmowych

e-gitara,gitara elektryczna,dobry wzmacniacz gitarowy,jaki wzmacniacz do rocka?,dobra gitara do heavymetalu